قوانین و مقررات

بهینه سازی برای موتورهای جستجو
Jul
27

قوانین و مقرراتبراي عضویت و خرید در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد.
توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.
وب‌ سایت سئوابزار، یک وب‌ سایت برای بهبود سئو و بالابردن کیفیت سئو است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. 

وب سایت سئو ابزار یک وب سایت دانش محور و به زبان فارسی . لذا فارسی نویسی، برای  راهنمایی جهت خرید در تمامی بخش ها منظور گردیده است.

1- هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد
.1.1-اشتراک گزاشتن حساب کاربری ممنوع است و در صورت مشاهده حساب کاربری مسدود خواهد شد.
2- لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت سئو ابزار مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.
3- مدیریت  وب سایت موظف می باشد در مدت حداکثر 3 روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، اقدامات لازم در این خصوص را به عمل آورند.
4- هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد.

5-تمامی تماسهای الکترونیک با سئو ابزار بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد.
6-درج هرگونه مطلب در قسمت نظر خواهی، پرسش و پاسخ  مخالف قوانین و مقررات کشور در  وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
7- استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت ایبوک یوزر پیگرد قانونی خواهد داشت.
8-کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی  ایبوک یوزر (admin@seoabzar.com)، شکایات خود را نسبت به عدم دریافت محصول و نقص در دریافت اطلاعات اعلام نمایند.
9-در صورت ناراضی ‌بودن خریدار، خریدار باید با نشانی پست الکترونیک admin@seoabzar.com و توسط پست الکترونیک خود (همان پست الکترونیک که با آن در سایت عضو شده است)، ارتباط برقرار نموده و موضوع را بیان کرده و توضیحات لازم را ارائه دهد تا به مشکل رسیدگی شود.
10-مدیریت  سئو ابزار موظف است  شکایت را بررسی کرده و در صورت درست بودن آن‌، اقدام نمایند. در صورتی  که  شکایت را نادرست تلقی گردد. با ارسال توضیح به خریدار، شکایت را بسته شده اعلام می‌کنند.

11- اطلاعات عرضه شده بصورت الکترونیکی بوده و وب سایت سئو ابزار صرفا مسئولیت ارائه نسخه الکترونیکی را که در قالبی که قابل استفاده بر روی وب ویا در نرم افزار باشد را دارد.
12- کلیه حقوق مادی و معنوی برای برای سایت سئوابزار محفوظ می باشد.
13-هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.

معرفی اپلیکیشن قبولی