ساخت آنلاین سایت مپ XML رایگان

بهینه سازی برای موتورهای جستجو
معرفی اپلیکیشن قبولی

ساخت سایت مپ


نام دامنه را وارد کنید


تاریخ تغییر
dd/mm/yyyy
بازه زمانی
الویت پیش فرض
چه تعداد از صفحه های وب سایت بررسی Crawl شود؟

در حال بررسی...
لینک های پیدا شده: 0


        
        

معرفی اپلیکیشن قبولی

درباره ساخت سایت مپ

ین ابزار فرایند ساخت سایت مپ XML برای وب سایت شما را بسیاز آسان می کند، ساخت و استفاده از سایت مپ به شما کمک می کند تا بتوانید از ابزار هایی مثل وب مستر تولز گوگل و ابزار های دیگر وب مستر ها بطور بهینه استفاده کنید.

 

شما نیاز به هیچ گونه اطلاع فنی و یا کد نویسی برای ساخت سایت مپ خود نحواهید داشت. فقط کافیست آدرس وب سایت خود را در باکس بالا وارد کنید و بعد پارامتر های مربوط به سایت مپ خود را وارد کنید:

 

تاریخ تغییر:

این متغیر مشخص کننده آخرین تاریخ به روز رسانی وب سایت است که به موتور های جستجو در ایندکس کردن صفحات شما کمک می کند. شما می توانید تاریخی را ثبت نکنید و یا تاریخ امروز که تاریخ ساخت سایت مپ اک ام ال سات را انتخاب و یا تاریخ دلخواهی را مشخص کنید.

 

بازه زمانی:

مقدار مشخص شده در این بخش به موتور های جستحو اعلام می کند که این وب سایت هر چند وقت یکبار به روز رسانی می شود. در صورتی که سایت شما همیشه در حال تغییر است می توانید از گزینه Always و یا از سایر گزینه ها که از ساعتی تا سالانه را در اختیار شما می گزارد استفاده کنید.

 

الویت پیش فرض:

قبل از توضیح درباره این گزینه بدانید که مقدار مشخص شده در این متغیر تاثیری در رتبه شما در موتور های جستجو ندارد. 

این متغیر که می تواند عددی بین ۰.۰ تا ۱.۰ باشد بیانگر اهمیت این صفحه نسبت به بقیه صفحات وب سایت شما دارد. موتور جستجو از این عدد استفاده می کند تا در صورتی که دو صفحه یکسان در سایت شما یک موضوع را در محتوای خود دارند بتواند تشخیص دهد که کدام را به کاربر در نتیجه جستجو اول نشان دهد. مقدار پیش فرض عدد ۰.۵ می باشد.